Pojištění Spoření Úvěry Společnost Kariéra Kontakty On-line pojištění

Společnost

cíl | profil
služby pro firmy a podnikatele | firmám a podnikatelům zprostředkujeme
služby pro soukromé osoby | soukromým osobám zprostředkujeme

Cíl

Poskytovat kvalitní a komplexní finanční služby privátním i firemním klientům v jihomoravském regionu.

Jako řada jiných oborů lidské činnosti, je i pojišťovnictví zcela samostatnou „vědou“. Kvalitní analýzu rizik, orientaci v nabídce pojišťoven a šíři jejich pojistných produktů z hlediska kvality i optimálního využití, je dnes velice obtížné zajistit vlastními silami. Všichni podřízení pojišťovací zprostředkovatelé Centra pojištění jsou připraveni klientům – majitelům malých, středních i velkých firem a soukromým osobám – individuálním a profesionálním přístupem poskytnout v oblasti pojišťovnictví své komplexní služby.

« zpět

Profil – 1. AZ Makléřská

1. AZ Makléřská, s.r.o.

IČ: 255 37 555, DIČ: CZ25537555
Sídlo: U Červeného mlýna 64/1, 612 00 Brno
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 31561.

1. AZ Makléřská je česká pojišťovací makléřská společnost se sídlem U Červeného mlýna 64/1 v Brně. Vznikla 8. srpna 1998 zápisem do Obchodního rejstříku u Krajského soudu v Brně jako 1. AZ Pojišťovací, s.r.o. V roce 2000, v souvislosti s přijetím zákona o pojišťovnictví, bylo obchodní jméno změneno na 1. AZ Makléřská s.r.o. Společnost svou činnost provozuje v souladu se zákonem č. 363/1999 Sb., je zaregistrována Ministerstvem financí ČR pod č.j. 322/51655/2000.

Dle Zákona 38/2004 Sb. máme uzavřeno pojištění odpovědnosti za škody způsobené naší činností u pojišťovny Slavia pojišťovna, a.s.

Společnost na základě zplnomocnění klientem nabízí komplexní servis týkající se pojištění průmyslu, podnikatelů a občanského pojištění.

V současné době zastupuje přibližně 20 tisíc klientů – firem a podnikatelů i soukromých osob.

Společnost je nezávislá na jedné pojišťovně, spolupracuje s řadou významných pojišťoven působících na českém trhu. Spolupracujeme také s významnými penzijními fondy, stavební spořitelnou, hypotečními bankami či investičními společnostmi.

« zpět

Služby pro firmy a podnikatele

« zpět

Firmám a podnikatelům zprostředkujeme

« zpět

Služby pro soukromé osoby

« zpět

Soukromým osobám zprostředkujeme

« zpět

© Centrum pojištění 2011-2012
1. AZ Makléřská, s.r.o.